MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 12994065
nr 1299 4065
Karmstol
med rotting
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:33:39
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)